Moderní stojací lampa černá s ramenem na čtení včetně LED a stmívače – Divo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104098 Není to úžasné číst knihu na gauči? Se stojací lampou Divo je to ještě hezčí díky... více informací »
Moderní stojací lampa černá s ramenem na čtení včetně LED a stmívače - Divo
Značka: QAZQA
1 915 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104098 Není to úžasné číst knihu na gauči? Se stojací lampou Divo je to ještě hezčí díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104098
Není to úžasné číst knihu na gauči? Se stojací lampou Divo je to ještě hezčí díky přídavnému světlu na čtení! Stojací lampa Divo je moderní stojací lampa vyrobená z černé oceli. Má navíc ohebné světlo na čtení. Stojací lampa má výšku 195 cm, délku 64 cm a průměr 34,8 cm. Základna má průměr 28 cm a výšku 4 cm. Velký světelný bod má průměr 28 cm a výšku 2 cm. Součástí jsou také dva světelné zdroje (nevyměnitelné LED) a mají průměrnou dobu svícení 30 000 hodin. Poskytuje 1600 lumenů světla, což je docela hodně! Naštěstí můžete lampu podle potřeby stmívat pomocí stmívače, který je součástí dodávky. LED lampy mají teplotu světla 2700 Kelvinů (teplé bílé světlo). Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (délka 180 cm) pro milovníky knih, které musí mít!Neodolatelný produkt získáte právě zde na našem webu ve známé rubrice stojaci lampy. Nyní můžete koupit další výrobky z této známé sekce za outletovou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Moderní stojací lampa černá s ramenem na čtení včetně LED a stmívače - Divo s pečetí kvality od značky QAZQA jde získat tady nyní téměř zdarma! Nyní zakoupíte za 1 915 Kč.