Moderní stojací lampa černá s kouřovým sklem – Malý

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102922 Krásná černá stojací lampa s kouřovým sklem pro průmyslový nebo art deco interiér. Moderní ve své... více informací »
Moderní stojací lampa černá s kouřovým sklem - Malý
Značka: QAZQA
1 395 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102922 Krásná černá stojací lampa s kouřovým sklem pro průmyslový nebo art deco interiér. Moderní ve své...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102922
Krásná černá stojací lampa s kouřovým sklem pro průmyslový nebo art deco interiér. Moderní ve své jednoduchosti a přesto klasický doplněk díky kulaté plastové kapotě s kouřovou úpravou. Skutečný poutač v místnosti. Tato stojací lampa má celkovou výšku 153 cm, délku 40,5 cm a šířku 26 cm. Podstavec má průměr 18 cm a je vysoký 3,5 cm. Šňůra má délku 250 cm. Plastové stínidlo má průměr 20 cm a je krásně zakončeno kouřovým stylem. To vám umožní dobře vidět světelný zdroj a získáte atmosférický světelný efekt v místnosti. Dávej pozor; tato stojací lampa je dodávána bez zdroje světla. Můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Náš tip; vyberte světelný zdroj s vláknem s výbojkou E27 maximálně 25 Watt. Tuto stojací lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače. To není zahrnuto. Udělejte svůj interiér mimořádně atraktivním díky této krásné stojací lampě. Také hezké kombinovat se stolní lampou Maly v černé nebo mosazné / zlaté barvě. Dávej pozor! Kryt těchto výrobků je poškozený. Proto jsou lampy Maly v současné době ve výprodeji extra levné.Kvalitní a oblíbený produkt jde získat zrovna na našem webu v populární kategorii stojaci lampy! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další zboží od značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka QAZQA může nabídnout kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Ve slevě tento produkt Moderní stojací lampa černá s kouřovým sklem - Malý od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA máte možnost najít ještě dnes pořád výhodně! Právě lze objednat jen za 1 395 Kč.