Moderní stojací lampa černá odstín šedá 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104169 Jednoduchá, ale stylová stojací lampa, toto Simplo! Pěkně zakončené černým svítidlem a... více informací »
Moderní stojací lampa černá odstín šedá 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104169 Jednoduchá, ale stylová stojací lampa, toto Simplo! Pěkně zakončené černým svítidlem a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104169
Jednoduchá, ale stylová stojací lampa, toto Simplo! Pěkně zakončené černým svítidlem a světle šedým stínidlem. Velmi nadčasový doplněk! Může dokonale fungovat jako náladová místnost v jakékoli místnosti v domácnosti nebo v kanceláři. Tato lampa je vysoká 184 cm a stínidlo má průměr 40 cm. Základna má průměr 25,5 cm. Je dodáván s kabelem (250 cm). Takto můžete podlahovou lampu umístit kamkoli chcete! Vytvořte atmosféru v domě a dokončete stojací lampu světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), toto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vydejte se na stylovou zábavu se Simplo! Neodolatelný produkt Moderní stojací lampa černá odstín šedá lze nakoupit taky tu na stránkách v oblíbené rubrice stojaci lampy! Nyní můžete najít ještě další zboží z této populární sekce za akční cenu. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Moderní stojací lampa černá odstín šedá 40 cm - Simplo originál od značky QAZQA snadno můžete najít zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Nabídky již od 3 285 Kč.