Moderní stojací lampa černá – Carmen

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103500 Perfektní lampa na čtení v obývacím pokoji: naše Carmen! Nadčasová stojací lampa ve... více informací »
Moderní stojací lampa černá - Carmen
Značka: QAZQA
715 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103500 Perfektní lampa na čtení v obývacím pokoji: naše Carmen! Nadčasová stojací lampa ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103500
Perfektní lampa na čtení v obývacím pokoji: naše Carmen! Nadčasová stojací lampa ve stylové černé barvě. Stínidlo má zlatý interiér, který poskytuje atraktivní světelný efekt. Stojací lampa má výšku 150 cm a délku 55 cm. Základna má průměr 23 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 250 cm. Umístěte stojací lampu vedle pohovky jako lampu na čtení nebo do rohu obývacího pokoje, abyste vytvořili útulné místo. Doplníte jej světelným zdrojem E14 o výkonu max. 25 Watt. Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky a je nutné jej objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Udělejte si doma pohodlí s naší stojací lampou Carmen!

Nejprodávanější produkt Moderní stojací lampa černá - Carmen od top výrobce QAZQA můžete pořídit ještě dnes až neuvěřitelně levně! Nyní lze objednat jen za 715 Kč.