Moderní stojací lampa černá – Balenco Wazo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103191 Páni, tato stojací lampa Balenco Wazo je skutečným poutačem! Díky chladnému černému... více informací »
Moderní stojací lampa černá - Balenco Wazo
Značka: QAZQA
2 329 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103191 Páni, tato stojací lampa Balenco Wazo je skutečným poutačem! Díky chladnému černému...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103191
Páni, tato stojací lampa Balenco Wazo je skutečným poutačem! Díky chladnému černému odstínu tato lampa okamžitě vynikne ve vašem interiéru. Lišty v kapotě také okamžitě dávají příjemný světelný efekt v místnosti. Tuto lampu doplňte o krásný světelný zdroj E27 až 40 Watt. Chcete ztlumit lampu? To je možné pomocí externího stmívače. Světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Tato stojací lampa má délku 26 cm, šířku 17 cm a výšku 140 cm. Jídlo má délku 26 cm, šířku 17 cm a výšku 140 cm. Tato stojací lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou 250 cm. Díky tomu se tato stojací lampa snadno pohybuje v místnosti. Tato stojací lampa je ideální pro použití jako základní osvětlení a náladové osvětlení. Udělejte svůj moderní interiér o něco jedinečnějším díky této chladné stojací lampě!
Zcela unikátní produkt jde sehnat ještě na našem webu v populární rubrice stojaci lampy. Připravili jsme pro vás jiné výrobky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Tento diskontní produkt Moderní stojací lampa černá - Balenco Wazo od značky se zárukou kvality QAZQA lze sehnat právě nyní ve výhodné akci! Nyní za akční cenu 2 329 Kč.