Moderní stojací lampa, černá, 5 světel, Carmen

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103503 Stylový výrobce nálad, který poskytuje atmosférické světlo v domácnosti. To je naše stojací lampa Carmen!... více informací »
Moderní stojací lampa
Značka: QAZQA
1 655 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103503 Stylový výrobce nálad, který poskytuje atmosférické světlo v domácnosti. To je naše stojací lampa Carmen!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103503
Stylový výrobce nálad, který poskytuje atmosférické světlo v domácnosti. To je naše stojací lampa Carmen! 5-světelná stojací lampa je v nadčasové černé barvě. Stínidla mají zlatý interiér, který poskytuje krásný světelný efekt v obývacím pokoji, ložnici nebo v hale. Stojací lampa má výšku 160 cm a průměr 70 cm. Základna má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 250 cm. Umístěte stojací lampu vedle pohovky jako lampu na čtení nebo do rohu obývacího pokoje, abyste vytvořili útulné místo. Doplníte jej 5 světelnými zdroji E14 o maximálním výkonu 25 Watt. Poznámka: světelné zdroje nejsou součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Udělejte si doma pohodlí s naší stojací lampou Carmen!

Hodně žádaný produkt Moderní stojací lampa, černá, 5 světel, Carmen od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA snadno najdete právě za rozumné peníze! Levně za cenu 1 655 Kč.