Moderní stojací lampa černá 3 -light – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103902 Dodejte svému interiéru moderní nádech pomocí stojací lampy Jeana. Jeho elegantní design v... více informací »
Moderní stojací lampa černá 3 -light - Jeana
Značka: QAZQA
2 335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103902 Dodejte svému interiéru moderní nádech pomocí stojací lampy Jeana. Jeho elegantní design v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103902
Dodejte svému interiéru moderní nádech pomocí stojací lampy Jeana. Jeho elegantní design v kombinaci s černou barvou zajistí, že se hodí do každé místnosti. Stojací lampa je vyrobena z oceli a dokončena v černé barvě. Má průměr 22 cm a výšku 150 cm. Základna má průměr 22 cm a výšku 1,5 cm. Stínidla mají průměr 5,7 cm a výšku 8 cm. Jeana je dodávána se šňůrou 200 cm. Stojací lampu zakončíte 3 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 35 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Jeana je krásná stojací lampa do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Stojací lampa, kterou hledáte!

Ve slevě kus Moderní stojací lampa černá 3 -light - Jeana od spolehlivé značky QAZQA jednoduše naleznete momentálně za skvělou cenu! Teď v akci 2 335 Kč.