Moderní stojací lampa černá 2-světlo – Carmen

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103501 Tento stylový výrobce nálady poskytuje atmosférické světlo v domácnosti. Tato 2-světelná... více informací »
Moderní stojací lampa černá 2-světlo - Carmen
Značka: QAZQA
1 029 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103501 Tento stylový výrobce nálady poskytuje atmosférické světlo v domácnosti. Tato 2-světelná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103501
Tento stylový výrobce nálady poskytuje atmosférické světlo v domácnosti. Tato 2-světelná stojací lampa je dokončena v nadčasové černé barvě. Stínidla mají zlatý interiér, který poskytuje krásný světelný efekt v obývacím pokoji, ložnici nebo v hale. Stojací lampa má výšku 160 cm a délku 60 cm. Základna má průměr 23 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 250 cm. Umístěte stojací lampu vedle pohovky jako lampu na čtení nebo do rohu obývacího pokoje, abyste vytvořili útulné místo. Doplníte to dvěma světelnými zdroji E14 o max. 25 Watt. Poznámka: světelné zdroje nejsou součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Udělejte si doma pohodlí s naší stojací lampou Carmen!

Super produkt Moderní stojací lampa černá 2-světlo - Carmen od značky se skvělou pověstí QAZQA snadno naleznete zde nyní za rozumné peníze! Právě nyní za 1 029 Kč.