Moderní stojací lampa černá 2-světelná – Stijn

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102532 Stijn je moderní stojací lampa, díky svému jednoduchému tvaru je tak krásná! Lampa je... více informací »
Moderní stojací lampa černá 2-světelná - Stijn
Značka: QAZQA
3 149,25 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102532 Stijn je moderní stojací lampa, díky svému jednoduchému tvaru je tak krásná! Lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102532
Stijn je moderní stojací lampa, díky svému jednoduchému tvaru je tak krásná! Lampa je vyrobena z oceli a je černá. Zlatý vnitřek vytváří v domě pěkný světelný efekt. Má výšku 156 cm a délku 43 cm. Noha má průměr 23 cm. Každý uzávěr má průměr 9,5. Tato položka je dodávána s kabelem (180 cm) a zástrčkou. Stijn doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 25 Watt), který si ještě musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky). Kapuce lze nastavit samostatně. Super praktické, takže se rozhodnete, kam světlo svítí! Velmi pěkné, když si chcete číst knihu v obývacím pokoji. Moderní stojací lampa Stijn je krásným doplňkem vašeho interiéru, tak už neváhejte!
Zajímavý výrobek Moderní stojací lampa černá máte možnost nakoupit zrovna tady u nás umístěný v rubrice stojaci lampy. Máme pro vás unikátní výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu! Populární značka QAZQA vás obohatí o kvalitní zboží. za opravdu výhodné peníze!

Zcela unikátní produkt Moderní stojací lampa černá 2-světelná - Stijn od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu! Levně za cenu 3 149,25 Kč.