Moderní stojací lampa bílá s odstínem pepřové barvy 50 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98102 Atraktivní poutač ve vaší domácnosti. Toto Simplo je kombinací nadčasového svítidla z oceli a romantického... více informací »
Moderní stojací lampa bílá s odstínem pepřové barvy 50 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98102 Atraktivní poutač ve vaší domácnosti. Toto Simplo je kombinací nadčasového svítidla z oceli a romantického...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98102
Atraktivní poutač ve vaší domácnosti. Toto Simplo je kombinací nadčasového svítidla z oceli a romantického stínidla v pepřové barvě. Poskytněte romantický doplněk svého interiéru s tímto Simplo. Dokonale se hodí do obývacího pokoje jako náladová lampa. Je to také skutečný doplněk do vaší ložnice. Stínidlo má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Celková výška této stojací lampy je 163 cm. Základna má průměr 24 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o délce 240 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Přineste atmosféru do vašeho domova s podlahovou lampou Simplo!
Ve slevě produkt můžete pořídit zrovna tady u nás v oblíbené rubrice stojaci lampy. Mrkněte na ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Tato vyjímečná značka QAZQA má v nabídce prvotřídní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nový výrobek Moderní stojací lampa bílá s odstínem pepřové barvy 50 cm - Simplo od kvalitní značky QAZQA naleznete zrovna dneska se slevou. Výhodně za cenu 1 949 Kč.