Moderní stojací lampa bílá – Lofty

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98301 Lofty je super pěkná stojací lampa pro váš interiér. Tento Lofty poskytuje příjemné světlo v domě. Je to... více informací »
Moderní stojací lampa bílá - Lofty
Značka: QAZQA
1 325 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98301 Lofty je super pěkná stojací lampa pro váš interiér. Tento Lofty poskytuje příjemné světlo v domě. Je to...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98301
Lofty je super pěkná stojací lampa pro váš interiér. Tento Lofty poskytuje příjemné světlo v domě. Je to velmi svěží lampa díky zářivě bílé barvě a zlatému vnitřku stínu. Příjemná výhoda: stínidlo je výklopné, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Ideální lampa vedle pohovky v obývacím pokoji nebo ve vaší ložnici. Má výšku 140,5 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 260 cm. Lofty doplníte světelným zdrojem, který se vejde do kování E27 (max. 40 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Jděte si pro zábavu s Lofty!Tento kvalitní výrobek Moderní stojací lampa bílá – Lofty lze zakoupit rovněž tu na webu umístěný v rubrice stojaci lampy. Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za super cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Moderní stojací lampa bílá - Lofty od dodavatele zboží QAZQA můžete sehnat v naší internetové nabídce pořád výhodně. V současnosti za 1 325 Kč.