Moderní stativ bílý s plátěným odstínem taupe 45 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104115 Přeneste do svého domova moderní klasiku se stativem Classic. Bílý podstavec dodá vašemu... více informací »
Moderní stativ bílý s plátěným odstínem taupe 45 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
1 839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104115 Přeneste do svého domova moderní klasiku se stativem Classic. Bílý podstavec dodá vašemu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104115
Přeneste do svého domova moderní klasiku se stativem Classic. Bílý podstavec dodá vašemu interiéru moderní vzhled a pěkně se hodí k šedé kapotě. Lampa má výšku 136 cm a průměr 45 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Doplňte tuto lampu světelným zdrojem E27 až 60 W (světelný zdroj není součástí dodávky). Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tato stojací lampa je ideální pro funkční osvětlení a / nebo náladové osvětlení ve venkovském nebo moderním interiéru. Umístěte tuto stojací lampu do obývacího pokoje, ložnice nebo do kanceláře a máte jistotu, že v místnosti bude tvůrce krásné atmosféry. Už nečekejte a získejte stativ Classic!
Akční kousek můžete koupit rovněž tady na našem webu v populární rubrice stojaci lampy! Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této kategorie za skvělou cenu.

Akční a ve slevě kus Moderní stativ bílý s plátěným odstínem taupe 45 cm - Tripod Classic od známého výrobce QAZQA jednoduše získáte již dnes téměř zdarma. Výhodně za cenu 1 839 Kč.