Moderní stativ bílý s lněným odstínem tmavě šedá 45 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104116 Přeneste do svého domova moderní klasiku se stativem Classic. Bílý podstavec dodá vašemu... více informací »
Moderní stativ bílý s lněným odstínem tmavě šedá 45 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 759 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104116 Přeneste do svého domova moderní klasiku se stativem Classic. Bílý podstavec dodá vašemu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104116
Přeneste do svého domova moderní klasiku se stativem Classic. Bílý podstavec dodá vašemu interiéru moderní vzhled a pěkně se hodí k šedé kapotě. Lampa má výšku 136 cm a průměr 45 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Doplňte tuto lampu světelným zdrojem E27 až 60 W (světelný zdroj není součástí dodávky). Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tato stojací lampa je ideální pro funkční osvětlení a / nebo náladové osvětlení ve venkovském nebo moderním interiéru. Umístěte tuto stojací lampu do obývacího pokoje, ložnice nebo do kanceláře a máte jistotu, že v místnosti bude tvůrce krásné atmosféry. Už nečekejte a získejte stativ Classic!
Zajímavý produkt můžete najít taky tady na našem webu umístěný v kategorii nezařazené. Vyberte si ostatní zboží z této populární sekce v bezva akci. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží.

Tento zlevněný kousek Moderní stativ bílý s lněným odstínem tmavě šedá 45 cm - Tripod Classic s pečetí kvality od značky QAZQA máte možnost dostat v naší aktuální nabídce napořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 2 759 Kč.