Moderní stativ bílý s černým plátěným odstínem 45 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104114 Stylový a elegantní; to je Tripod Classic s bílou základnou a černou čepicí. Tato lampa je... více informací »
Moderní stativ bílý s černým plátěným odstínem 45 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
1 839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104114 Stylový a elegantní; to je Tripod Classic s bílou základnou a černou čepicí. Tato lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104114
Stylový a elegantní; to je Tripod Classic s bílou základnou a černou čepicí. Tato lampa je obohacením vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře a je ideální pro použití jako krásné náladové osvětlení, základní osvětlení nebo funkční osvětlení. Lampa má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Podle potřeby doplňte tuto podlahovou lampu o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Pořiďte si tento krásný stativ Classic a nechte svůj moderní venkovský nebo skandinávský interiér zářit!
Tento velmi žádaný produkt Moderní stativ bílý s černým plátěným odstínem máte možnost pořídit taky tady u nás ve známé kategorii nezařazené. Nyní pořídíte podobné kousky z této známé rubriky ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další skvělé kousky značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Moderní stativ bílý s černým plátěným odstínem 45 cm - Tripod Classic od značky se zárukou kvality QAZQA pohodlně nakoupíte na našich stránkách za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 1 839 Kč.