Moderní sklopný černý sklopný – Jeany 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93271 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Moderní sklopný černý sklopný - Jeany 1
Značka: QAZQA
185 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93271 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93271
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 11 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Nechte světlo svítit tam, kde je to potřeba, s Jeany 1.
Tento diskontní kus Moderní sklopný černý sklopný – Jeany 1 je k sehnání pohodlně tu na webu ve známé rubrice nastenna svitidla! Nyní pořídíte další produkty z této sekce jednoduše online. Značka QAZQA má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento unikátní produkt Moderní sklopný černý sklopný - Jeany 1 od známé kvalitní značky QAZQA jednoduše seženete u nás za zcela nejnižší cenu! Akční cena od 185 Kč.