Moderní šikmé venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED – Amelia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97321 Hledáte pěknou závěsnou lampu do exteriéru? Tento je pro vás ideální! Skvěle se hodí do... více informací »
Moderní šikmé venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED - Amelia
Značka: QAZQA
545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97321 Hledáte pěknou závěsnou lampu do exteriéru? Tento je pro vás ideální! Skvěle se hodí do...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97321
Hledáte pěknou závěsnou lampu do exteriéru? Tento je pro vás ideální! Skvěle se hodí do moderního prostředí. Když několik pověsíte vedle sebe na vnější zeď, hned večer vytvoříte příjemnou atmosféru. Je to LED osvětlení, takže lampa vydrží velmi dlouho a je energeticky účinná. Vzhledem k hodnotě IP 55 je odolný proti stříkající vodě a prachu, takže když prší, může to zabít! Lampa má hloubku 17 cm, průměr 9,5 cm a výšku 34,5 cm. Lampa má integrovaný světelný zdroj s výkonem 6 W, 800 lumenů, 2700 Kelvinů a 25 000 hodinami hoření. Dodejte své fasádě více atmosféry pomocí nástěnné lampy Amelia!
Zcela unikátní výrobek jde koupit bezprostředně na našem webu zařazený v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní můžete koupit zlevněné kousky z této kategorie za výborné peníze.

Tento kvalitní produkt Moderní šikmé venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED - Amelia od skvělé a známé značky QAZQA jde získat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Výhodně za cenu 545 Kč.