Moderní reflektor antracit otočný a sklopný – Ga 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94460 Toto místo Ga 2 má minimalistický a elegantní design. Super funkční svítidlo, kde místo... více informací »
Moderní reflektor antracit otočný a sklopný - Ga 2
Značka: QAZQA
1 469 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94460 Toto místo Ga 2 má minimalistický a elegantní design. Super funkční svítidlo, kde místo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94460
Toto místo Ga 2 má minimalistický a elegantní design. Super funkční svítidlo, kde místo vychází z svítidla. Díky tomu je toto místo velmi užitečné, aby zářilo světlo, kamkoli chcete. Svítidlo pro povrchovou montáž je vyrobeno z hliníku v matné tmavě šedé (antracitové) verzi. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampa má výšku 16 cm, délku 33 cm a šířku 12 cm. Montážní deska má délku 33 cm a šířku 12 cm. Žárovka má dvě objímky G9 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (max. 40 W). Skutečně moderní klenot pro váš interiér! Tento žádaný kus Moderní reflektor antracit otočný a sklopný – jde pořídit bezprostředně u nás umístěný v rubrice bodova svetla! Nyní si můžete vybrat další kousky ve zmíněné rubrice v akci! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento výrobce QAZQA vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Akční a ve slevě produkt Moderní reflektor antracit otočný a sklopný - Ga 2 od odblíbeného výrobce QAZQA jednoduše seženete zrovna dneska skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 1 469 Kč.