Moderní prstenová závěsná lampa antracitová včetně LED stmívatelná – Anella Duo

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 102722 Tato Anella Duo je moderní závěsná lampa. Tato závěsná lampa se skládá ze dvou... více informací »
Moderní prstenová závěsná lampa antracitová včetně LED stmívatelná - Anella Duo
4 869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 102722 Tato Anella Duo je moderní závěsná lampa. Tato závěsná lampa se skládá ze dvou...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 102722
Tato Anella Duo je moderní závěsná lampa. Tato závěsná lampa se skládá ze dvou prstenů LED, které jí okamžitě dodají super elegantní efekt ve vašem interiéru. Lampa je zakončena tmavě šedou (antracitovou) barvou, díky čemuž je velmi nadčasová. Vnější prstenec má průměr 50 cm. Oba jsou zakončeny vestavěným LED modulem (nevyměnitelným). Oba mají světelný výkon 2700 lumenů a 3000 Kelvinů (bílé světlo). Upozornění: tato lampa není stmívatelná, a proto je dokonale vhodná pro funkční osvětlení v kanceláři nebo ve studiu doma. Lampa je také výškově nastavitelná: minimálně 40 cm a maximálně 120 cm. Tak si výšku závěsné lampy určíte sami. Délka kabelu je 112,5 cm. Montážní deska má průměr 15,5 cm. Majetek, který si budete užívat v průměru díky 25 000 hodinám hoření. Kromě toho speciální funkce stmívání: lampu zapněte vypínačem, poté znovu vypněte a počkejte 3 sekundy. Poté lampu znovu zapnete a pak začne stmívat, když dosáhnete požadovaného jasu, lampu znovu vypnete, počkáte 3 sekundy a poté lampu znovu zapnete a zůstane na požadovaném jasu. Ideální, takže již nemusíte kupovat externí stmívač. Moderní klenot pro váš domov! Tento exkluzivní produkt Moderní prstenová závěsná lampa antracitová lze nakoupit aktuálně tady na našich stránkách v populární sekci zavesna svitidla! Pořiďte si ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Moderní prstenová závěsná lampa antracitová včetně LED stmívatelná - Anella Duo od přední značky Leuchten Direct jde pořídit u nás za skvělou cenu. Výhodně teď u nás za 4 869 Kč.