Moderní ocelová oblouková lampa s šedým látkovým stínidlem – Arc Basic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91642 Arc Basic má díky ocelové základně v kombinaci s šedým látkovým stínidlem výrazně... více informací »
Moderní ocelová oblouková lampa s šedým látkovým stínidlem - Arc Basic
Značka: QAZQA
2 929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91642 Arc Basic má díky ocelové základně v kombinaci s šedým látkovým stínidlem výrazně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91642
Arc Basic má díky ocelové základně v kombinaci s šedým látkovým stínidlem výrazně minimalistický vzhled. Oblouková lampa poskytuje funkční i atmosférické světlo v obývacím pokoji. Tato lampa má celkovou výšku 170 cm a délku 154 cm. Základna lampy má průměr 30 cm. Oblouk je nastavitelný na dvou místech, takže výšku a rozpětí si určíte sami. Látková kapuce poskytuje útulnou atmosféru v domě. Lampa je dodávána bez světelného zdroje. Doplňte svou obloukovou lampu světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 20 Watt). Lampa je také stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Vytvořte příjemnou atmosféru s Arc Basic!

Často hledaný produkt Moderní ocelová oblouková lampa s šedým látkovým stínidlem - Arc Basic od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše najdete již dnes za výborné peníze! Výhodně za super cenu 2 929 Kč.