Moderní oblouková lampa z oceli s odstínem bílé látky – Arc Basic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91640 Arc Basic má výrazný vzhled díky ocelové základně v kombinaci s bílým látkovým... více informací »
Moderní oblouková lampa z oceli s odstínem bílé látky - Arc Basic
Značka: QAZQA
3 955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91640 Arc Basic má výrazný vzhled díky ocelové základně v kombinaci s bílým látkovým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91640
Arc Basic má výrazný vzhled díky ocelové základně v kombinaci s bílým látkovým stínidlem. Oblouková lampa poskytuje v obývacím pokoji funkční i atmosférické světlo. Tato lampa má celkovou výšku 170 cm a délku 154,80 cm. Základna lampy má průměr 30 cm. Oblouk je nastavitelný na dvou místech, takže si výšku a rozpětí můžete určit sami. Látková kapuce navodí v domě útulnou atmosféru. Lampa je dodávána bez světelného zdroje. Doplňte svou obloukovou lampu o světelný zdroj s paticí E27 (max. 20 W). Lampu lze také stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vytvořte příjemnou atmosféru s Arc Basic!
Kvalitní a oblíbený produkt Moderní oblouková lampa z oceli s odstínem bílé látky – Arc Basic můžete získat aktuálně tady na našem webu v populární kategorii obloukove lampy. Nyní můžete získat akční výrobky z této populární rubriky za výborné peníze. Tento výrobce QAZQA vám může poskytnout skvělé zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Moderní oblouková lampa z oceli s odstínem bílé látky - Arc Basic od výrobce s dobrým jménem QAZQA je k získání aktuálně na webu až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 3 955 Kč.