Moderní oblouková lampa se šedým odstínem Bend

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94753 Tato krásná oblouková lampa v šedém odstínu je pro vás skutečným poutačem v jedné z... více informací »
Moderní oblouková lampa se šedým odstínem Bend
Značka: QAZQA
2 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94753 Tato krásná oblouková lampa v šedém odstínu je pro vás skutečným poutačem v jedné z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94753
Tato krásná oblouková lampa v šedém odstínu je pro vás skutečným poutačem v jedné z vašich obytných oblastí. Kromě toho také zajistí příjemný světelný výkon a distribuci světla ve vaší místnosti! Oblouková lampa je vyrobena ze stylové oceli a díky šedému odstínu je model ještě modernější. Betonový základ doplňuje lampu. Tím je zajištěno, že stojací lampa Bend dobře zapadá do dnešního průmyslového trendu. Pokud si tuto lampu objednáte, musíte si přesto pěkný světelný zdroj E27 zakoupit sami, protože tyto nejsou součástí lampy. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tuto lampu můžete například umístit vedle pohovky do rohu obývacího pokoje, abyste mohli osvětlit konferenční stolek, aniž byste zabrali spoustu místa! Lampa má výšku 210 cm, délku 80 cm a šířku 38 cm. Základna má průměr 29,5 cm. Šňůra má délku 250 cm. Doplňte svůj interiér o stojací lampu Bend!

Tento exkluzivní produkt Moderní oblouková lampa se šedým odstínem Bend od kvalitního výrobce QAZQA lze zakoupit v naší online nabídce pořád výhodně. Aktuálně v akci za 2 169 Kč.