Moderní oblouková lampa mosazná s bílým stínidlem – Arc Basic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103292 Arc Basic je perfektní oblouková lampa pro moderní interiér. Díky zlaté noze s bílou kapucí a bílým... více informací »
Moderní oblouková lampa mosazná s bílým stínidlem - Arc Basic
Značka: QAZQA
2 519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103292 Arc Basic je perfektní oblouková lampa pro moderní interiér. Díky zlaté noze s bílou kapucí a bílým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103292
Arc Basic je perfektní oblouková lampa pro moderní interiér. Díky zlaté noze s bílou kapucí a bílým mramorovým podstavcem je opravdu moderní! Oblouková lampa má délku 154,8 cm a šířku 30 cm. Je výškově nastavitelný; minimálně 150 cm a maximálně 170 cm. Základna má průměr 30 cm a výšku 4,5 cm. Bílé stínítko má průměr 30 cm a výšku 20 cm. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) a zástrčkou. Arc Basic dokončíte světelným zdrojem s objímkou E27 o maximálním výkonu 20 Wattů. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Doplňte svůj moderní interiér obloukovou lampou Arc Basic.Super produkt Moderní oblouková lampa mosazná s bílým stínidlem můžete pořídit pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice obloukove lampy! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Známý dodavatel QAZQA může nabídnout skvělé produkty A to je teprve začátek.

Tento neodolatelný produkt Moderní oblouková lampa mosazná s bílým stínidlem - Arc Basic od značky se zárukou kvality QAZQA jde získat tady nyní výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 2 519 Kč.