Moderní oblouková lampa černá s černým látkovým stínidlem – Arc Basic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91643 Jaká krásná oblouková lampa v matné černé barvě se šikmým látkovým stínidlem. Arc... více informací »
Moderní oblouková lampa černá s černým látkovým stínidlem - Arc Basic
Značka: QAZQA
4 055 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91643 Jaká krásná oblouková lampa v matné černé barvě se šikmým látkovým stínidlem. Arc...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91643
Jaká krásná oblouková lampa v matné černé barvě se šikmým látkovým stínidlem. Arc Basic má díky své ocelové základně v kombinaci s černým látkovým stínidlem výrazně minimalistický vzhled. Oblouková lampa poskytuje funkční i atmosférické světlo v obývacím pokoji. Tato lampa má celkovou výšku 170 cm a délku 154,5 cm. Základna lampy má průměr 30 cm. Oblouk je nastavitelný na dvou místech, takže výšku a rozpětí si určíte sami. Látková kapuce poskytuje útulnou atmosféru v domě. Lampa je dodávána bez světelného zdroje. Doplňte svou obloukovou lampu světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 20 Watt). Lampa je také stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Vytvořte příjemnou atmosféru s Arc Basic!Tento levný kousek Moderní oblouková lampa černá s černým látkovým lze získat pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice obloukove lampy. Nyní získáte zcela nové kusy ve zmiňované rubrice za akční cenu. Tato vyjímečná značka QAZQA dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento velmi oblíbený výrobek Moderní oblouková lampa černá s černým látkovým stínidlem - Arc Basic od předního výrobce QAZQA seženete teď za báječnou cenu! Nyní pořídíte za 4 055 Kč.