Artemide svíditla

Moderní objímka černá s pružným ramenem – Cavalux

Tento velmi žádaný produkt Moderní objímka černá s pružným ramenem - Cavalux od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA je dostupný zde za akční cenu. Ve skvělé akci za 495 Kč.
EAN: 8718881105524
Moderní objímka černá s pružným ramenem - Cavalux
Ověřit dostupnost
Značka: QAZQA
495

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99234
Super šikovná stolní lampa, tento Cavalux. Jedná se o klešťovou lampu, takže ji můžete snadno umístit ke svému stolu nebo do svého obývacího pokoje jako perfektní pracovní světlo nebo světlo na čtení. Je vhodný pro tloušťky stolu 10 – 30 mm. Dodává se se šňůrou a zástrčkou o délce 200 cm. Armatura má průměr 5 cm. Výška lampy je 40 cm. Rameno lampy je flexibilní, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Doplňte svůj Cavalux světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Tento světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Tip: vyberte si dekorativní variantu jako skutečný poutač!
Můžete jej namontovat bez stínítka jako základní osvětlení, ale můžete tento Cavalux také dokončit stínidlem podle vašeho výběru. Chystáte se na poutavý odstín s květinovým potiskem nebo nadčasový odstín lampy v šedé barvě? Volba je na tobě! Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Snadná a funkční lampa doma nebo v kanceláři!