Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo šedé včetně LED – Prim

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96773 Toto nástěnné svítidlo Prim má minimalistický a elegantní design v obdélníkovém tvaru.... více informací »
Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo šedé včetně LED - Prim
Značka: QAZQA
465 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96773 Toto nástěnné svítidlo Prim má minimalistický a elegantní design v obdélníkovém tvaru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96773
Toto nástěnné svítidlo Prim má minimalistický a elegantní design v obdélníkovém tvaru. Toto atmosférické nástěnné svítidlo poskytuje krásné měkké zářivé světlo. Kromě toho, že krásně vypadá, je také velmi ekonomický díky vestavěnému LED osvětlení! To vám ušetří spoustu peněz a přispěje k lepšímu životnímu prostředí. Navíc již nemusíte objednávat samostatný zdroj světla! Lampa má šířku 21 cm, výšku 8,5 cm a hloubku 3 cm. Lampa má integrovaný LED světelný zdroj s výkonem 6 Watt, 220 lumenů, 2700 Kelvinů a 30 000 hodin svícení. S touto lampou vytvoříte atmosféru na vaší terase nebo na stěně u vašich vchodových dveří!
Akční a ve slevě výrobek naleznete zrovna tu na našich stránkách v oblíbené sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní najdete ještě jiné kousky ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Věhlasný dodavatel vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný produkt Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo šedé včetně LED - Prim jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Ceny od 619.00 Kč! 465 Kč.