Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem – Rotterdam Long

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97210 Jsme zamilovaní do této venkovní nástěnné lampy Rotterdam Long! Vyzařuje luxus a eleganci... více informací »
Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem - Rotterdam Long
Značka: QAZQA
2 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97210 Jsme zamilovaní do této venkovní nástěnné lampy Rotterdam Long! Vyzařuje luxus a eleganci...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97210
Jsme zamilovaní do této venkovní nástěnné lampy Rotterdam Long! Vyzařuje luxus a eleganci díky krásné kombinaci černého rámu a čirého skla. Patří do vašeho venkovského prostředí. S hodnotou IP IP44 je odolný vůči dešti. Váš venkovský venkovní prostor je kompletní pouze s touto venkovní lampou Rotterdam Long. Lampa má výšku 35,2 cm, délku 12,2 cm a šířku 12,2 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem E27 (max. 60 W), ten je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vytvořte na zahradě útulnou atmosféru s Rotterdam Long!

Hodně povedený kousek Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem - Rotterdam Long od společnosti QAZQA je k získání tady nyní za super cenu! Nyní pořídíte za 2 009 Kč.