Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem – Rotterdam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97209 Jsme zamilovaní do této venkovní nástěnné lampy v Rotterdamu! Vyzařuje luxus a eleganci... více informací »
Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem - Rotterdam
Značka: QAZQA
2 605 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97209 Jsme zamilovaní do této venkovní nástěnné lampy v Rotterdamu! Vyzařuje luxus a eleganci...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97209
Jsme zamilovaní do této venkovní nástěnné lampy v Rotterdamu! Vyzařuje luxus a eleganci díky krásné kombinaci černého rámu a čirého skla. Patří do vašeho venkovského prostředí. Je to skutečný poutač u vašich vchodových dveří nebo pod terasou. Rotterdam má celkovou výšku 30 cm a šířku 21 cm. Montážní deska má výšku 12 cm. Díky příjemnému světelnému zdroji, který zapadá do objímky E27 (maximálně 60 W), uděláte Rotterdam kompletní. S hodnotou IP IP44 je odolný vůči dešti. Pokud si jej chcete večer zpříjemnit, můžete tuto lampu ztlumit také pomocí externího stmívače. Vaše venkovská terasa nebo přední dveře jsou kompletní pouze s touto venkovní lampou v Rotterdamu. Ukradl naše srdce! Levný produkt Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem – je k dispozici aktuálně tady na našem webu umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce další vybrané kousky značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka QAZQA vám nabízí velmi kvalitní zboží.

Tento akční a ve slevě výrobek Moderní obdélníkové venkovní nástěnné svítidlo černé se sklem - Rotterdam od značky s dobrým jménem QAZQA jednoduše můžete získat tady a teď právě za outletovou cenu! Akční ceny od 2 605 Kč.