Moderní nástěnné svítidlo tmavě šedé IP44 – Dreamy

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93937 Tato elegantní a moderní venkovní lampa je skutečným tvůrcem nálady. Nástěnné svítidlo... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo tmavě šedé IP44 - Dreamy
Značka: QAZQA
1 087,20 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93937 Tato elegantní a moderní venkovní lampa je skutečným tvůrcem nálady. Nástěnné svítidlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93937
Tato elegantní a moderní venkovní lampa je skutečným tvůrcem nálady. Nástěnné svítidlo Dreamy je krásné stropní svítidlo, které poskytuje spoustu atmosférického světla. Svítidlo je vyrobeno z hliníku a s hodnotou IP 44 je toto venkovní svítidlo odolné proti stříkající vodě. To umožňuje tuto malou elektrárnu snadno zavěsit venku. Lampa má hloubku 8,5 cm, výšku 16,5 cm a šířku 12,5 cm. Je stmívatelný externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 Watt), ten je nutné ještě objednat zvlášť. Toto moderní a elegantní nástěnné svítidlo Dreamy je jistě přínosem pro vaši fasádu!

Hodně žádaný kousek Moderní nástěnné svítidlo tmavě šedé IP44 - Dreamy s pečetí kvality od značky QAZQA máte možnost sehnat zrovna za outletovou cenu! Nabídky již od 1 087,20 Kč.