Moderní nástěnné svítidlo měděné – Sunrise

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104473 Sunrise je tak atraktivní nástěnná lampa. Jak název napovídá, je velmi podobný východu... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo měděné - Sunrise
Značka: QAZQA
1 255 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104473 Sunrise je tak atraktivní nástěnná lampa. Jak název napovídá, je velmi podobný východu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104473
Sunrise je tak atraktivní nástěnná lampa. Jak název napovídá, je velmi podobný východu slunce. Krásné do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Je vyroben z oceli a povrchově upraven v měděné barvě. Má hloubku 9,7 cm a průměr 20 cm. Montážní deska má hloubku 3 cm a průměr 14 cm. Nástěnné svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou G9 (max. 28 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Díky organickému designu je Sunrise velmi moderní. Při zapnutém osvětlení získáte na stěně krásný efekt žehlení. Dodejte svému interiéru atmosféru pomocí nástěnného svítidla Sunrise!

Oblíbený a akční kousek Moderní nástěnné svítidlo měděné - Sunrise od dodavatele zboží QAZQA dostanete online za parádní cenu! V akci za 1 255 Kč.