Moderní nástěnné svítidlo černé včetně LED – Plomp

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98407 Plomp je velmi unikátní nástěnné svítidlo! Má vlnité tvary, díky čemuž je velmi zvláštní. Tato lampa... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé včetně LED - Plomp
Značka: QAZQA
2 309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98407 Plomp je velmi unikátní nástěnné svítidlo! Má vlnité tvary, díky čemuž je velmi zvláštní. Tato lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98407
Plomp je velmi unikátní nástěnné svítidlo! Má vlnité tvary, díky čemuž je velmi zvláštní. Tato lampa skutečně upoutá pozornost ve vašem obývacím pokoji nebo ve vaší předsíni! Černá barva mu dodává klidný charakter. Díky tomu LED osvětlení u zdi pěkně vynikne. Má celkovou délku 46 cm a výšku 28 cm. Hloubka je 4,5 cm. Lampa se skládá z integrované LED (nevyměnitelné). S 1641 lumeny se jedná o nástěnné svítidlo s vysokou intenzitou světla. Plomp vydrží v průměru 30 000 hodin hoření. Poznámka: tato lampa není stmívatelná! Plomp je vhodný pouze pro funkční osvětlení v domě. Doplňte svůj interiér tímto Plompem!Tento oblíbený produkt jde pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v kategorii nastenna svitidla! Máme pro vás parádní produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Moderní nástěnné svítidlo černé včetně LED - Plomp značky QAZQA naleznete právě nyní na našich stránkách v bezva akci. Cena od 2 309 Kč.