Moderní nástěnné svítidlo černé se zlatem – Pluk

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104497 Nástěnné svítidlo Pluk je moderní svítidlo s klasickým kroucením. Díky barevnému použití zlaté s černou... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé se zlatem - Pluk
Značka: QAZQA
855 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104497 Nástěnné svítidlo Pluk je moderní svítidlo s klasickým kroucením. Díky barevnému použití zlaté s černou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104497
Nástěnné svítidlo Pluk je moderní svítidlo s klasickým kroucením. Díky barevnému použití zlaté s černou se skvěle hodí do současného interiéru. Nástěnné svítidlo má hloubku 22 cm, výšku 31 cm a délku 18 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm a průměr 8 cm. Pluk je doplněn o světelný zdroj s objímkou E27, který je stále nutné objednat samostatně. Nástěnné svítidlo je stmívatelné externím stmívačem, takže můžete vytvořit více atmosféry ve svém obývacím pokoji, kanceláři nebo ložnici (není součástí dodávky). Dokončete svůj moderní interiér s Plukem! Často hledaný produkt Moderní nástěnné svítidlo černé se zlatem dostanete přímo tady na stránkách v populární rubrice nastenna svitidla. Najděte si zcela nové zboží ve zmíněné rubrice v akci. Populární dodavatel QAZQA má vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více kousků od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Moderní nástěnné svítidlo černé se zlatem - Pluk od známého předního výrobce QAZQA lze sehnat na našich stránkách nyní za extra cenu. Nyní za akční cenu 855 Kč.