Moderní nástěnné svítidlo černé s kouřovým sklem 5 světel – Bianca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104768 Získejte s Biancou do svého domova skutečnou atmosféru. Tato moderní nástěnná lampa má 5 kouřových koulí... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé s kouřovým sklem 5 světel - Bianca
Značka: QAZQA
2 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104768 Získejte s Biancou do svého domova skutečnou atmosféru. Tato moderní nástěnná lampa má 5 kouřových koulí...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104768
Získejte s Biancou do svého domova skutečnou atmosféru. Tato moderní nástěnná lampa má 5 kouřových koulí vyrobených ze skla, které poskytují extra atmosféru. Má hloubku 23 cm, výšku 24 cm a délku 38 cm. Skleněné koule mají průměr 10 cm na kouli. Montážní deska má průměr 2,5 cm, výšku 8 cm a délku 17,8 cm. 5 požadovaných světelných zdrojů ještě není součástí dodávky, je třeba je objednat samostatně. Vyberte si tu správnou atmosféru s externím stmívačem, protože tato lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Udělejte to doma ještě útulnější s Biancou!

Kvalitní a oblíbený kus Moderní nástěnné svítidlo černé s kouřovým sklem 5 světel - Bianca od značky QAZQA pohodlně dostanete právě dnes za super cenu! Výhodně za 2 119 Kč.