Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – Cederic Up

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104250 Hledáte krásnou koupelnovou lampu? Cederic Up je díky hodnotě IP44 velmi vhodný do koupelny!... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Cederic Up
Značka: QAZQA
515 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104250 Hledáte krásnou koupelnovou lampu? Cederic Up je díky hodnotě IP44 velmi vhodný do koupelny!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104250
Hledáte krásnou koupelnovou lampu? Cederic Up je díky hodnotě IP44 velmi vhodný do koupelny! Cederic Up je černé ocelové nástěnné svítidlo se sklem. Má hloubku 11,4 cm, výšku 14,2 cm a délku 8 cm. Montážní deska má hloubku 3 cm a průměr 8 cm. Je odolný proti stříkající vodě (IP44) a lze jej tedy umístit kdekoli v koupelně. Toto nástěnné svítidlo je dodáváno bez světelného zdroje, proto si nezapomeňte objednat jiný světelný zdroj s objímkou G9 (max. 8 wattů). Cederic Up je stmívatelný externím stmívačem a lze jej tedy použít jako funkční lampu i jako atmosférickou lampu. Doplňte svou koupelnu tímto elegantním černým nástěnným svítidlem!

Tento skvělý produkt Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Cederic Up od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA jde získat právě dnes za skvělou cenu! Cenově vychází na 515 Kč.