Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97571 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi.... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Baleno II
Značka: QAZQA
439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97571 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97571
Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno II je 9 cm hluboký, 6,5 cm dlouhý a 15 cm vysoký. Použitý hliník, černá barva a tvar, dodávají lampě elegantní nádech, takže se nejlépe hodí do moderního prostředí. Baleno II je vzhledem k hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to! Levný produkt Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – Baleno pořídíte taky u nás zařazený v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Populární výrobce QAZQA vám může nabídnout skvělé výrobky Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Baleno II od výrobce s dlouholetou historií QAZQA lze nakoupit online za extra cenu. Aktuálně za super cenu 439 Kč.