Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – Baleno I.

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97570 Baleno I je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Baleno I.
Značka: QAZQA
465 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97570 Baleno I je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97570
Baleno I je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno I je 9 cm hluboký, 6,5 cm dlouhý a 7,9 cm vysoký. Montážní deska má délku 8 cm a šířku 7 cm. Použitý hliník, černá barva a tvar, dodávají lampě elegantní nádech, takže se nejlépe hodí do moderního prostředí. Baleno I je díky hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to!Vysoce kvalitní produkt můžete získat právě na stránkách v oblíbené kategorii venkovni nastenne svetlo! Pořiďte si ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu!

Tento zlevněný produkt Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Baleno I. originál od výrobce QAZQA jde získat právě napořád výhodně. Pouze nyní za 465 Kč.