Moderní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se snímačem pohybu – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104090 Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se snímačem pohybu - Baleno II
Značka: QAZQA
1 195 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104090 Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104090
Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i dole. To vytváří na stěně pěkný efekt žehlení. Baleno II je vyroben z hliníku se sklem a je dokončen v antracitově šedé barvě. Má hloubku 10,2 cm, výšku 21 cm a délku 8,3 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm, výšku 21 cm a délku 8,3 cm. Nástěnné svítidlo doplníte 2 světelnými zdroji AR70, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 35 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Baleno II má snímač pohybu, pomocí kterého detekuje pohyb a osvětlení se zapne, když dojde k pohybu. V nastavený čas se také znovu vypne. Nástěnné svítidlo má hodnotu IP IP44 a je proto odolné proti stříkající vodě. Ideální pro vedle vchodových dveří nebo na zahradní boudu. Chraňte své venkovní prostředí pomocí moderní nástěnné lampy Baleno II.

Hodně oblíbený produkt Moderní nástěnné svítidlo antracitové IP44 se snímačem pohybu - Baleno II od našeho výrobce QAZQA snadno najdete u nás teď za výhodné peníze! K sehnání zrovna v akci za 1 195 Kč.