Moderní nástěnné svítidlo antracit IP44 – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89978 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Baleno II
Značka: QAZQA
895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89978 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 89978
Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno II je 6,5 cm široký a 14,5 cm vysoký. Díky použitému hliníku, tmavě šedé (antracitové) barvě a tvaru získává lampa elegantní nádech, díky čemuž se nejlépe hodí do moderního prostředí. Baleno II je díky hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to! Vynikající produkt Moderní nástěnné svítidlo antracit IP44 – Baleno II máte možnost pořídit ještě tady na našem webu v sekci venkovni nastenne svetlo. Připravili jsme unikátní produkty z této známé sekce ve slevě!

Tento akční výrobek Moderní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Baleno II od značky s dlouholetou historií QAZQA můžete koupit právě se slevou! Za bezkonkureční cenu 895 Kč.