Moderní nástěnné ocelové svítidlo 28 cm IP44 2-světla – Cederic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104258 Chcete nápadnou koupelnovou lampu? Se svou hodnotou IP44 je Cederic velmi vhodný do koupelny a je skutečným... více informací »
Moderní nástěnné ocelové svítidlo 28 cm IP44 2-světla - Cederic
Značka: QAZQA
569 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104258 Chcete nápadnou koupelnovou lampu? Se svou hodnotou IP44 je Cederic velmi vhodný do koupelny a je skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104258
Chcete nápadnou koupelnovou lampu? Se svou hodnotou IP44 je Cederic velmi vhodný do koupelny a je skutečným poutačem! Cederic je ocelová lampa se sklem a dvěma světelnými body. Má hloubku 10,4 cm, výšku 8 cm a délku 28 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm, výšku 8 cm a délku 28 cm. Je odolný proti stříkající vodě (IP44), a proto je vhodný do koupelny. Potřebujete dva světelné zdroje s objímkou G9 (max. 28 wattů). Objednejte si je také, protože nejsou součástí lampy. Hledáte atmosférickou lampu a funkční lampu v jednom? To je možné u Cedericu, protože je stmívatelný externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Jděte do nápadné lampy, protože i do koupelny je vidět! Velmi prodávaný kus můžete dostat taky tady na webu zařazený v sekci venkovni nastenne svetlo! Najděte si jiné zboží z této populární rubriky za příznivou cenu!

Diskontní výrobek Moderní nástěnné ocelové svítidlo 28 cm IP44 2-světla - Cederic od populární značky QAZQA máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Teď v akci 569 Kč.