Moderní nástěnné a stropní svítidlo šedé IP65 – Gelmi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93841 Tato stropní lampa Gelmi má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Toto... více informací »
Moderní nástěnné a stropní svítidlo šedé IP65 - Gelmi
Značka: QAZQA
679 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93841 Tato stropní lampa Gelmi má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Toto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93841
Tato stropní lampa Gelmi má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Toto nástěnné a stropní svítidlo s bílošedým plastovým okrajem a matně bílým plastem poskytuje krásné měkké pastvinové světlo, takže nevidíte zdroj světla. Tato lampa má hodnotu IP IP65, takže je vhodná pro vlhké oblasti, jako je koupelna, ale může být umístěna také na zahradě. Ve skutečnosti je určen proti dešti. Má průměr 31,5 cm a výšku 9 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 11 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S touto nástěnnou a stropní lampou Gelmi vytvoříte atmosféru na své terase nebo ve své koupelně, volba je na vás.

Vynikající produkt Moderní nástěnné a stropní svítidlo šedé IP65 - Gelmi od předního výrobce QAZQA jde nakoupit právě zde extra výhodně. Výhodně za super cenu 679 Kč.