Moderní nástěnná oblouková lampa z oceli s bílým odstínem 50/50/25 nastavitelná

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97468 Hledáte nápadnou nástěnnou lampu včetně stínu, která okamžitě dodá atmosféru vašemu... více informací »
Moderní nástěnná oblouková lampa z oceli s bílým odstínem 50/50/25 nastavitelná
Značka: QAZQA
1 289 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97468 Hledáte nápadnou nástěnnou lampu včetně stínu, která okamžitě dodá atmosféru vašemu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97468
Hledáte nápadnou nástěnnou lampu včetně stínu, která okamžitě dodá atmosféru vašemu interiéru? Pak je tato moderní oblouková nástěnná lampa rozhodně pro vás! Tato oblouková lampa je ideální proti zdi. Krásné vedle pohovky nebo nad stolem. Nastavitelné na výšku a délku (80-64 cm), takže je to velmi praktické. Nástěnná lampa je vyrobena z oceli, ale díky měkkému odstínu bílé látky o průměru 50 cm má měkký vzhled. Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou a je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tato lampa potřebuje pouze světelný zdroj E27 a poté je připravena zářit! Akční a ve slevě produkt lze zakoupit snadno tady u nás zařazený v kategorii nastenna svitidla! Vyhledejte si skvělé kusy ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu.

Nový produkt Moderní nástěnná oblouková lampa z oceli s bílým odstínem 50/50/25 nastavitelná od společnosti QAZQA snadno pořídíte bezpečně online téměř zdarma. Za bezkonkureční cenu 1 289 Kč.