Moderní nástěnná lampa zlatá – Transfer 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104344 Páni, to je další moderní lampa. Transfer 2 téměř vyzařuje z vaší zdi! Toto nástěnné... více informací »
Moderní nástěnná lampa zlatá - Transfer 2
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104344 Páni, to je další moderní lampa. Transfer 2 téměř vyzařuje z vaší zdi! Toto nástěnné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104344
Páni, to je další moderní lampa. Transfer 2 téměř vyzařuje z vaší zdi! Toto nástěnné svítidlo je čtvercové a je vyrobeno z oceli. Uprostřed má vykrojení, které jí dodává pěkný akcent. Má zlatou barvu. Má hloubku 12,2 cm, výšku 9,7 cm a délku 9,7 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm, výšku 9,7 cm a délku 9,7 cm. Dodává se bez světelného zdroje, pořiďte si proto světelný zdroj s objímkou G9 (max. 40 wattů). Lampu lze snadno stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), abyste si ji mohli přizpůsobit atmosféře, kterou hledáte. Exkluzivní kabel a zástrčka. Jste také fanouškem tohoto nástěnného svítidla?
Často hledaný produkt Moderní nástěnná lampa zlatá – Transfer 2 máte možnost koupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice nastenna svitidla! Nyní můžete najít ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Populární výrobce QAZQA vám poskytuje skvělé výrobky.. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další produkty značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Moderní nástěnná lampa zlatá - Transfer 2 od známé značky QAZQA jednoduše získáte zrovna dneska za skvělou cenu! V současnosti za 699 Kč.