Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103135 Nástěnná lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo haly!... více informací »
Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 139 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103135 Nástěnná lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo haly!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103135
Nástěnná lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo haly! Dva světelné body vypadají jako dvě zářící květiny na zdi. Lampa je vyrobena z oceli, povrchová úprava zlatem se sklem. Sklo má kouřový efekt, který v místnosti vytváří krásný světelný efekt. Athény mají celkovou výšku 41 cm, hloubku 14,5 cm a délku 23 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Každý ze skleněných odstínů má průměr 10 cm. Nástěnnou lampu doplníte 2 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si to objednat. Atény jsou stmívatelné pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Velmi atraktivní nástěnná lampa s moderním okrajem. Atény jsou nástěnná svítidla, která hledáte!

Vysoce kvalitní produkt Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem - Atény od skvělé a známé značky QAZQA dostanete právě dnes za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 1 139 Kč.