Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo – Duo Loko

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103689 Velmi elegantní nástěnná lampa! Moderní Duo Loko není pro každého. Tato nástěnná lampa je vyrobena... více informací »
Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo - Duo Loko
Značka: Trio Leuchten
1 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103689 Velmi elegantní nástěnná lampa! Moderní Duo Loko není pro každého. Tato nástěnná lampa je vyrobena...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103689
Velmi elegantní nástěnná lampa! Moderní Duo Loko není pro každého. Tato nástěnná lampa je vyrobena z oceli a dokončena ve zlatě. Má hloubku 10 cm, výšku 16 cm a délku 6 cm. Montážní deska má hloubku 4 cm, délku 7 cm a šířku 4 cm. Pěkné na této nástěnné lampě je, že má dva světelné body. Světlo svítí z válce jak nahoře, tak dole. Nezapomeňte si objednat dva světelné zdroje s objímkou GU10 (max. 35 W), světelné zdroje nejsou součástí dodávky. Nástěnná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače. Duo Loko poskytuje krásný vstup do haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Jeho zlatá barva poskytuje v místnosti hřejivou výzdobu. Moderní nástěnná lampa Duo Loko je přesně to, co hledáte! Levný produkt Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo – Duo Loko můžete pořídit bez problémů na webu zařazený v sekci nastenna svitidla! Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Tato značka Trio Leuchten prodává skvělé produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Výjimečný a žádaný produkt Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo - Duo Loko od oblíbené značky se zárukou kvality Trio Leuchten jde získat zrovna dneska výhodně! Výhodně teď u nás za 1 239 Kč.