Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo – Duo Loko

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103689 Velmi elegantní nástěnná lampa! Moderní Duo Loko není pro každého. Tato... více informací »
Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo - Duo Loko
Značka: Trio Leuchten
1 036 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103689 Velmi elegantní nástěnná lampa! Moderní Duo Loko není pro každého. Tato...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103689
Velmi elegantní nástěnná lampa! Moderní Duo Loko není pro každého. Tato nástěnná lampa je vyrobena z oceli a dokončena ve zlatě. Má hloubku 10 cm, výšku 16 cm a délku 6 cm. Montážní deska má hloubku 4 cm, délku 7 cm a šířku 4 cm. Pěkné na této nástěnné lampě je, že má dva světelné body. Světlo svítí z válce jak nahoře, tak dole. Nezapomeňte si objednat dva světelné zdroje s objímkou GU10 (max. 35 W), světelné zdroje nejsou součástí dodávky. Nástěnná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače. Duo Loko poskytuje krásný vstup do haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Jeho zlatá barva poskytuje v místnosti hřejivou výzdobu. Moderní nástěnná lampa Duo Loko je přesně to, co hledáte!

Zlevněný produkt Moderní nástěnná lampa zlatá 2-světlo - Duo Loko od dodavatele kvalitních produktů Trio Leuchten naleznete na našich stránkách nyní za super peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 1 036 Kč.