Moderní nástěnná lampa zlatá 1-světlo s vypínačem – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97567 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se... více informací »
Moderní nástěnná lampa zlatá 1-světlo s vypínačem - Combi
Značka: QAZQA
1 135,20 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97567 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97567
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné kouzlo nástěnného světla Combi. K dispozici v různých barvách. Tato lampa je skutečným výrobcem nálad pro ložnici, ale tuto nástěnnou lampu lze samozřejmě použít také v jakékoli jiné místnosti ve vašem domě. Lampa má hloubku 16 cm a výšku 17 cm. Montážní deska má průměr 11 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Díky vypínači na svítidle je tato nástěnná lampa také perfektně vhodná pro zavěšení vedle vaší postele. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Nástěnná lampa Combi si rychle získá místo ve vašem interiéru!

Tento velmi oblíbený výrobek Moderní nástěnná lampa zlatá 1-světlo s vypínačem - Combi od známé kvalitní značky QAZQA jednoduše můžete najít právě teď za báječnou cenu! V akci za 1 135,20 Kč.