Moderní nástěnná lampa z oceli se šedým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98323 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a... více informací »
Moderní nástěnná lampa z oceli se šedým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 325 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98323 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98323
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v krásné ocelové barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Doplňte Bresciu světelným zdrojem pro kování E27. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Šedé stínidlo v kombinaci s ocelovým svítidlem dodá vašemu interiéru klid. Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Vysoce kvalitní výrobek Moderní nástěnná lampa z oceli se jde získat ještě tu na webu v oblíbené sekci nastenna svitidla! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této kategorie za výhodné peníze.

Exkluzivní výrobek Moderní nástěnná lampa z oceli se šedým odstínem - Brescia naleznete u nás teď levně. Ceny již od 1615.00 Kč 1 325 Kč.