Moderní nástěnná lampa z oceli s černým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98321 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a... více informací »
Moderní nástěnná lampa z oceli s černým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 349 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98321 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98321
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v ocelové barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Černé stínidlo v kombinaci s chromem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici! Unikátní produkt Moderní nástěnná lampa z oceli s černým odstínem – Brescia jde pořídit snadno tu v rubrice nastenna svitidla. Nyní koupíte ještě ostatní kousky z této populární rubriky ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Moderní nástěnná lampa z oceli s černým odstínem - Brescia snadno pořídíte u nás právě v akci! Nabídka od 1695.00 Kč! 1 349 Kč.