Moderní nástěnná lampa z nerezové oceli IP44 – Sapphire Deluxe

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93929 Tato nástěnná lampa Sapphire Deluxe je lampa nejvyšší kvality. Světlo je nejen atraktivně distribuováno... více informací »
Moderní nástěnná lampa z nerezové oceli IP44 - Sapphire Deluxe
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93929 Tato nástěnná lampa Sapphire Deluxe je lampa nejvyšší kvality. Světlo je nejen atraktivně distribuováno...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93929
Tato nástěnná lampa Sapphire Deluxe je lampa nejvyšší kvality. Světlo je nejen atraktivně distribuováno bílými plastovými lamelami, ale také vyzařuje světlo z horní a dolní části lampy. Díky nerezové oceli je lampa elegantní, moderní a odolná. Tato nástěnná lampa je velmi vhodná pro venkovní použití, protože má IP44, ale lze ji proto použít i v koupelně. Snadné připojení na 230 voltů. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato nástěnná lampa má hloubku 9 cm, výšku 10 cm a šířku 31,5 cm. Montážní deska má délku 10 cm a šířku 25 cm. Má velké kování E27 a je dodáváno bez světelného zdroje, proto si jej objednejte s ním (max. 15 Watt). Celkově je tato nástěnná lampa Sapphire moderním a elegantním doplňkem vašeho domova.

Oblíbený a akční výrobek Moderní nástěnná lampa z nerezové oceli IP44 - Sapphire Deluxe od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze nakoupit u nás teď až neuvěřitelně levně. Nyní zakoupíte za 699 Kč.