Moderní nástěnná lampa šedá IP44 – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102679 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové... více informací »
Moderní nástěnná lampa šedá IP44 - Baleno II
Značka: QAZQA
595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102679 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102679
Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno II je 7 cm široký, 9,2 cm hluboký a 16 cm vysoký. Použitý plast, tmavě šedá barva a tvar, dodávají lampě elegantní nádech, takže se nejlépe hodí do moderního prostředí. Baleno II je díky hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to!Vynikající produkt můžete koupit právě teď tu na webu umístěný v kategorii venkovni nastenne svetlo! Získejte akční produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu!

Tento vynikající produkt Moderní nástěnná lampa šedá IP44 - Baleno II pocházející od značky QAZQA můžete dostat momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Akční ceny od 595 Kč.