Moderní nástěnná lampa rezavě hnědá IP44 – Hurricane 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90832 Tato moderní nástěnná lampa v rezavě hnědé barvě je ideální pro vytvoření... více informací »
Moderní nástěnná lampa rezavě hnědá IP44 - Hurricane 1
Značka: QAZQA
929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90832 Tato moderní nástěnná lampa v rezavě hnědé barvě je ideální pro vytvoření...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90832
Tato moderní nástěnná lampa v rezavě hnědé barvě je ideální pro vytvoření atmosférického prostředí venku. Atmosférické světlo prochází nejen lamelami, ale také vyzařuje světlo shora a zdola. Protože je lampa odolná proti stříkající vodě, je to perfektní lampa pro venkovní použití. Lampa má hloubku 12,5 cm, výšku 11 cm a délku 29 cm. Montážní deska má délku 29 cm a šířku 11 cm. Svítidlo má objímku E27. Vyrobte si tuto nástěnnou lampu se světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 40 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Snadné připojení na 230 voltů. Celkově je nástěnná lampa Hurricane 1 moderním a elegantním doplňkem vašeho domova.

Povedený produkt Moderní nástěnná lampa rezavě hnědá IP44 - Hurricane 1 s pečetí kvality od značky QAZQA lze získat právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Nyní můžete mít za 929 Kč.